top of page

DevFEST

IEEE Hacettepe Öğrenci Kolu olarak GDG (Google Developer Groups) Ankara ile 2017 ve 2018 yıllarında eş organizatör olarak gerçekleştirdiğimiz DevFest etkinliği, Ankara’nın en büyük bilişim  etkinliği olma özelliğine sahiptir. İki yıldır Google ana sponsorluğunda gerçekleşen etkinlik ekiplerin tecrübe kazanması için eşsiz bir fırsat olmuş, olmaya da devam edecektir. 


Dünyanın birçok yerinde gerçekleşen DevFEST’e iki yıldır Ankara’da  IEEE Hacettepe Öğrenci Kolu olarak ev sahipliği yaparken; ülkenin dört bir yanından binlerce katılımcıyı Beytepe Kültür Kongre Merkezi’nde ağırlama şansı bulundu. Etkinlik esnasında alanlarında uzman isimlerle birlikte, seminerler, konferanslar ve workshoplar gerçekleştirilirken, zengin fuaye alanı imkanı ile katılımcılara hoş zaman geçirecek ortam sunuldu. 

IEEE Hacettepe Öğrenci Kolu ve eş organizatörümüz GDG Ankara'nın yoğun emekleriyle gerçekleştirilen DevFest'19 Ankara etkinliği, üçüncü yılında yine Ankara ve çevre illerden yüzlerce kişinin katılımı ile 17 Kasım Pazar günü Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleşti.

5.JPG
bottom of page