Sosyal Etkinlik ve İnsan Kaynakları Komitesi, IEEE Hacettepe Öğrenci Kolu’nun sosyal alanda çalışan kollarından bir tanesidir. Genel olarak amacı, IEEE Hacettepe Öğrenci Kolu adına düzenlenecek veya katılım sağlanacak olan sosyal sorumluluk projelerinin takibinden sorumlu olmaktır.

Çalışma alanlarımız nelerdir?

Komitemiz, IEEE Hacettepe Öğrenci Kolu üyeleri arasındaki sosyal ilişkileri sağlamlaştırmak amacıyla çeşitli sosyal organizasyonlar düzenleyerek ve onlara katılım sağlamak, yeni gelen üyelerimizi eski üyelerle kaynaştırmak ve onların bilgilerinden yararlanmaları amacıyla tanışma etkinlikleri düzenlemek komitenin temel görevidir. Yoğun üniversite hayatına eğlence katmak için yapılan sosyal etkinliklerin ve bunun yanında yapılacak sosyal sorumluluk projelerinin organizasyonunu üstlenmektedir.

Etkinliklerimiz nelerdir?

2017 – 2018 akademik yılı boyunca, bir çok etkinliğin ‘after’ etkinliğini düzenleyen komitemiz aynı zamanda bir çok ‘BAM’ oturması düzenlemiştir. 26. yılımız şerefine düzenlediğimiz 26. yıl etkinliğimizi başarıyla gerçekleştirmiştir.

Nasıl katılabilirim?

Tamamen gönüllülük esaslı olan IEEE Hacettepe Öğrenci Kolu’na üye olan herkes, tüm komitelerimize katılabilir.

İletişim